Vážení zákazníci, moc se vám omlouváme, ale ze zdravotních důvodů budou veškeré objednávky uskutečněné v období 19.2. - 28.2. odeslány až k 1.3. Moc vám děkujeme za pochopení.

Odhalte kouzlo orientálních arabských parfémů

Vůně orientu je nenapodobitelná a vyvolává v nás sny a touhy po tajemných dálkách. Tento pocit si můžete dopřát díky orientálním arabským parfémům.

Orientální arabské parfémybanner-next2

Ženy na celém světě mají mnoho společného. Chtějí se svému okolí nejen líbit, ale také chtějí hezky vonět. A to bez ohledu na věk nebo společenské postavení. Je prokázáno, že ženský čich je mnohem citlivější nežli mužský. A ženy si také dovedou zapamatovat vůně, které je nějakým způsobem oslovily. Vůně může také zvýšit sympatie k nějaké osobě. Každá žena je ale jiná, a proto mají ženy rozdílné požadavky na tu svou vůni.

Ženy, které mají dostatek fantazie, preferují takové vůně, které jim něco připomínají nebo v nich probouzejí sny. Takovými vůněmi se mohou stát orientální arabské parfémy. Jakmile k nim přičichnete, v myšlenkách se ocitnete tisíce kilometrů daleko, uprostřed orientální tržnice nebo v některém z příběhů Tisíce a jedné noci.

Nabídka orientálních parfémů je natolik široká, že si tu pravou vůni vyberete na důležité obchodní jednání, na večírek s přáteli i pro romantické posezení při sklence dobrého vína.

Kvalitní obsah v luxusním balení

K výrobě parfémů jsou používány výhradně přírodní orientální přísady. Kvalita těchto ingrediencí je zárukou toho, že Vaše vůně vydrží po celý den. Problémem některých „laciných“ parfémů je změna vůně po určité době. U špičkové kvality, kterou nabízejí arabské parfémy, tento problém v žádném případě nenastane. Tyto vůně navíc neobsahují žádný alkohol.

Orientální arabské parfémy mají ještě jeden bonus navíc. A tím je balení.

Všechny vůně jsou nabízené v luxusní lahvičce se zlatým uzávěrem, což ještě více podtrhuje jejich originální vzhled. Jsou tedy dokonalým dárkem pro každou ženu.

Do orientální vůně ale nemusíte zahalit pouze své tělo. Velice oblíbený je například arabský parfém MUSC ADEM, kterým si provoníte svůj vůz nebo domov. Vzhledem k tomu, že se jedná o svěží citrusovou vůni, může to být příjemné osvěžení během letních měsíců.