Orientální mozaikové lampy nejen pro romantické večery

Současným trendem v oblasti bydlení je marocký nebo orientální styl. Tímto způsobem si lze do svého domova zakomponovat pohodu i zajímavý exotický nádech. Velice oblíbené jsou v tomto stylu různé taburety a další nezbytné doplňky, které mají ještě více pozvednout nenapodobitelnou atmosféru.

Nejedná se totiž pouze o způsob, jak si zařídit byt. Je to přímo životní styl.lampa1

Jednou z možností, jak docílit v této oblasti naprosté dokonalosti, jsou mozaikové lampy. Každá nabízená lampička je originál a nikde tedy nenajdete stejný kus. Vybrat si můžete mezi stolní lampičkou nebo závěsnou. Ve chvíli, kdy ji rozsvítíte, ocitnete se v myšlenkách v dalekém Orientu, který je pro nás tak tajemný a zajímavý.

Každý z nás zná jistě pohádkové příběhy o létajícím koberci a kouzelné lampě, ve které sídlí všemocný džin. Proč se tedy nepřenést alespoň na chvíli do pohádkového světa a nezažít tu pravou kouzelnou atmosféru.

Jen se na chvilku zastavit a relaxovat

Mozaika složená z malých skleněných kousků může hrát všemi barvami, ale může i jednobarevná. Na každé jsou ale vyobrazeny zajímavé ornamenty, které po rozsvícení vytvoří neopakovatelné kouzlo a vnesou do Vašeho domova vyrovnanost a klid. 

DSC_5237-RENK

Lidé ze zemí Orientu jsou známí svým klidem a pohodou. Nikam se nespěchá, na všechno je času dost. Proto se také na chvilku zastavte, nechte stres odplynout, rozsviťte si orientální lampu a meditujte. 

A aby byl dojem dokonalý, můžete si k tomu uvařit šálek oblíbeného čaje. Uvidíte, že konečně naleznete vnitřní klid a pohodu. Necháte starosti za hlavou a budete jen sami se sebou a se svými pozitivními myšlenkami.

Anebo můžete relaxovat ve dvou. Zajímavé a netradiční světlo mozaikové lampy je jako stvořené pro romantické večery, které budete prožívat s milovanou osobou.

A co Vy? Máte už doma nějakou orientální tureckou či arabskou lampičku? Podělte se o ní s námi do komentářů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení