Doprava a platba

Nabízíme Vám několik způsobů dopravy a platby. Níže si můžete vybrat ty, které Vám nejvíce vyhovují.

 

Doprava

 • DPD doručení na adresu 

Objednávku si můžete nechat doručit přímo na adresu prostřednictvím společnosti DPD. Tato služba je zpoplatněna částkou 105 Kč v rámci České republiky a částkou od 12 EUR na Slovensko.

 • DPD doručení do výdejního místa 

Vaši objednávku můžeme také odeslat prostřednictvím společnosti DPD na jakékoliv výdejní místo. Doručení do výdejního místa je zpoplatněno částkou 60 Kč v rámci České republiky. 

 • Zásilkovna

Nabízíme také možnost osobního odběru na pobočkách výdejní sítě Zásilkovna.cz. Své zboží si můžete vyzvednout na 570 místech v České Republice a na 97 místech na Slovensku, a to i o víkendu bez dlouhého čekání. Tato služba je zpoplatněna částkou od 99 Kč v rámci České republiky a od částky 5 EUR v rámci Slovenska.

 • Balíkovna

Nabízíme také možnost osobního odběru na pobočkách České pošty - Balíkovna. Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji! Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Na poštu přijdete s kódem pro vyzvednutí, který vám zašleme v SMS nebo e-mailu. Na vyvolávacím systému stisknete „zrychlený výdej balíku“ a zadáte kód. Dobírku můžete zaplatit platební kartou nebo hotově.  Tato služba je zpoplatněna částkou 85 Kč v rámci České republiky.

 • Balík do ruky

Nabízíme Vám možnost doručení zboží přímo na Vaši adresu po celé České republice. Cena této služby je od 139 Kč

 • Vyzvednutí v kamenné prodejně

Zboží si můžete také vyzvednout na naší prodejně na adrese Spálená 23, Praha 1. Otevírací doba je Pondělí - Sobota 11:00 - 19:00

Platba

 • Bankovní převod

Zvolíte-li bankovní převod, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol vždy uveďte číslo Vaší objednávky. Po připsání platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení o platbě, bude zboží ihned odesláno. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do 3 pracovních dní, budeme nuceni objednávku stornovat.

Číslo účtu: 2022030322
Kód banky: 5500
IBAN: CZ8555000000002022030322
SWIFT: RZBCCZPP
Banka: Raiffeisenbank
Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

 • Platební kartou předem (online přes internet)

Pokud si vyberete platbu kartou, Vaše platba bude připsána okamžitě a zásilka expedována ihned. Při jejím převzetí již nic neplatíte. Platbu kartou můžete provést platební kartou MasterCard, Visa, Visa Electron a Maestro. PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

 • Dobírka (Zásilkovna /Česká pošta/DPD) – ČR

Objednávky na dobírku nezasíláme, bohužel jsme byli nuceni tuto možnost zrušit kvůli velkému množství nevyzvednutých balíků.

 • Dobírka – Slovensko a ostatní země

Dobírka do zahraničí není bohužel možná. Zboží můžete zaplatit platební kartou předem (online přes internet) nebo bankovním převodem.

 • Hotově / kartou v kamenné prodejně

Zboží můžete zaplatit v naší kamenné prodejně na adrese Spálená 23, Praha 1. Platit můžete i kartou.
Otevírací doba je Pondělí - Sobota 11:00 - 19:00