O nás

ZAČALO TO ARGANOVÝM OLEJEM

 

Náš internetový obchod jsme založili roku 2012 pod značkou Smilargan a zafinancovali z osobních zdrojů, proto jdeme dopředu po malých krůčcích a náš sortiment rozšiřujeme postupně. Díky našim úzkým kontaktům na marocké výrobce můžeme nabídnout nejkvalitnější produkty přímo od komunity berberských žen.

 

Veškeré kosmetické produkty Smilargan pochází výhradně z Maroka, které je jedinou zemí odkud pravý arganový olej pochází. Pro velkou spokojenost zákazníků ve Francii jsme se rozhodli zaměřit také na trh v České Republice a postupně proniknout na trh dalších zemí střední a východní Evropy. Oleje Smilargan mají certifikát ECOCERT a SZÚ a plní mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

 

Kromě 100% arganového oleje nabízíme opunciový olej a kosmetiku z arganového i opunciového oleje a další přírodní kosmetiku z Maroka.

 

PŘIDALI JSME SÝRII A TURECKO

 

V roce 2014 jsme náš sortiment rozšířili o mýdlo Aleppo ze Sýrie a jílovou kosmetiku Dermokil, kterou pro vás dovážíme z turecké Anatolie.

 

Dále jsme se rozhodli zaměřit i orientální dekorace a orientální bižuterii, kterou dovážíme jak z Maroka, tak z Turecka. Patří sem například mozaikové lampičky, kožené taburety nebo ručně pletené africké košíky.

 

ORIENT DORAZIL I DO KUCHYNĚ

 

Pokud chcete ochutnat pravý Orient, inspirujte se v naši potravinové sekci, kde naleznete vše od sladkostí přes koření, nápoje, sušené plody až po trvanlivé potraviny.

 

 

Pokud na našem eshopu nenaleznete to, co hledáte, napište nám a my uděláme co je v našich silách. Na přání jsme již dovezli orientální lampy, lucerny, kosmetiku, vodní dýmky a mnoho dalšího.

 

Věříme, že se vám bude na našem eshopu líbit a zrovna tak budete spokojeni s naším servisem i produkty.

 

Bc. Lucie Vrkotová

Jednatelka a ředitelka společnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení