5 položek celkem

Cena

100250
1100250

Značky

Určeno pro

Vyrobeno

Položek k zobrazení: 5
saryane5
100 Kč / ks

Mýdlo Aleppo s 5% obsahem vavřínového oleje je přírodní mýdlo, které pochází z města Aleppo v Sýrii. Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě.

Kód: SAR1011
saryane12
110 Kč / ks

Mýdlo Aleppo s 12% obsahem vavřínového oleje je přírodní mýdlo, které pochází z města Aleppo v Sýrii. Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě.

Kód: SAR1001
olive moi eucalypt
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje a eukalyptu.Obsah olivového oleje zabraňuje tvorbě pěny při jeho aplikaci.

Kód: MOI1009
mydlo granatove jablko
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje, granátového jablka a zázvoru.Exotické granátové jablko a zázvor dává tomuto mýdlu velmi originální...

Kód: MOI1004
olive moi yuzu
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje, zeleného čaje a yuzu. Obsah olivového oleje zabraňuje tvorbě pěny při jeho aplikaci.

Kód: MOI1008

Již více jak čtyři tisíce let lidé po celém světě užívají syrské mýdlo Aleppo. Již po několik generací se toto nejstarší mýdlo na světě vyrábí podle původních receptur pouze z přírodních materiálů. Na našem e-shopu vám nabízíme mýdlo Aleppo, které obsahuje 55 % vavřínového oleje, což je podstatně více, než nabízejí jiní prodejci. Vavřín je známý svými regeneračními a čistícími účinky, skvěle si dokáže poradit s problematickou pletí, tvorbou lupů či k léčbě kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzémy či seboroická dermatitida. Kromě toho je součástí mýdla Aleppa i olej olivový, jehož účinky jsou již proslulé. Jejich propojení tak tvoří neuvěřitelný zážitek v péči o pleť a ještě lepší výsledky.

 

Zajímavá je i samotná výroba syrského mýdla Aleppa. Směs olivového oleje, vody a sody je uchovávána v podzemních nádržích a tři dny je vyhřívána vysokými teplotami. Nakonec se přidá vavřínový olej a pasta je rozprostřena po podlaze. Když mýdlo chladne, chodí po něm pracovníci s deskami upevněnými na nohách, aby dosáhlo rovnoměrné tloušťky. Mýdlo se poté nakrájí, orazítkuje logem výrobce a po dobu 9 měsíců se nechá ve sklepě uzrát. Potom je připraveno na cestu k vám.