Vážení zákazníci, chtěli bychom vás informovat, že z provozních důvodu bude naše prodejna dne 20.5.2023 zavřena. Děkujeme za pochopení

Káva

Zapomeňte na obyčejnou kávu! Představujeme vám tureckou kávu, která vás okouzlí svou jedinečnou chutí a bohatým aroma. Tato exotická káva je připravena tradiční metodou v džezvě, což zaručuje nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky. Připravte se na kulinářskou cestu do srdce Orientu!

Turecká káva je známá svým silným aroma které je doplněno jemnými tóny koření a ořechů. Díky speciálnímu způsobu přípravy (káva by měla třikrát projít varem) se do šálku dostane i jemný usazený prášek, který dodává kávě její charakteristickou konzistenci a intenzivní chuť. Navíc, džezva, tradiční nádoba na přípravu turecké kávy, je nejen praktickým nástrojem, ale také stylovým doplňkem pro vaši kuchyň.

Představte si, jak si každé ráno nebo po delší pauze dopřejete šálek této lahodné turecké kávy. Užijte si chvíli klidu a relaxace, zatímco se necháte unášet vůní a chutí Orientu. Turecká káva je skvělým způsobem, jak oživit vaši každodenní rutinu a přidat trochu exotiky do vašeho života.

A navíc, věděli jste, že turecké ženy si z kávové sedliny nechávají věštit budoucnost? Objednejte si tureckou kávu ještě dnes a zkuste to také :) 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

170180
1170180

Značky

Vyrobeno?

Položek k zobrazení: 2
mehmet efendi 250g
Oblíbené u zákazníků
170 Kč / ks

Tradiční turecká káva jedinečné chutí a orientální vůně od značky Mehmet Efendi přímo z Turecka.

Kód: EFE1002
kava osmanli saray
Tip Oblíbené u zákazníků
180 Kč / ks

Osmanská turecká káva jedinečné chuti s mastichou (pryskiřicí) a orientální vůní.

Kód: CIL1018