Hammam

Nejprodávanější

kese
 
79 Kč / ks
Černé mýdlo s eukalyptem 200g
300 Kč –57 %
Původně: 300 Kč  (–57 %)
129 Kč / ks
aleppo mydla ovalna 01
 
129 Kč / ks
Černé mýdlo s květem pomeranče 200g
300 Kč –57 %
Původně: 300 Kč  (–57 %)
129 Kč / ks
Černé mýdlo s levandulí 200g
300 Kč –57 %
Původně: 300 Kč  (–57 %)
129 Kč / ks
5 položek celkem
kese
Novinka
79 Kč / ks

Peelingová rukavice nazývaná také kessa se používá společně s černým mýdlem na očistu těla.

Kód: SEH1010
Černé mýdlo s eukalyptem 200g
300 Kč –57 %
129 Kč / ks

Tradiční černé mýdlo z arabských lázní hammam s eukalyptem. Mýdlo zbavuje pleť odumřelých kožních buněk, zanechává ji jemnou a hedvábně hladkou.

Kód: SMI1036
Černé mýdlo s květem pomeranče 200g
300 Kč –57 %
129 Kč / ks

Tradiční černé mýdlo z arabských lázní hammam s vůní pomerančového květu. Mýdlo zbavuje pleť odumřelých kožních buněk, zanechává ji jemnou a hedvábně hladkou.

Kód: SMI1034
Černé mýdlo s levandulí 200g
300 Kč –57 %
129 Kč / ks

Tradiční černé mýdlo z arabských lázní hammam s vůní levandule. Mýdlo zbavuje pleť odumřelých kožních buněk, zanechává ji jemnou a hedvábně hladkou.

Kód: SMI1033
aleppo mydla ovalna 01
129 Kč / ks

Mýdlo Aleppo z vavřínového a olivového oleje je přírodní mýdlo, které pochází z města Aleppo v Sýrii. Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě. Vyzkoušejte toto mýdlo...

Kód: BEL1005

V orientálních zemích je oblíbená návštěva hammamu, jinak řečeno lázní. Jde však o naprosto odlišné lázně, než ty typické české, ale věřte nám, že jakmile je jednou navštívíte, maximálně si je zamilujete.

Jde o několikahodinový proces, při kterém očistíte jak své tělo, tak duši. Budete si připadat jako znovuzrození a jistě to nebude vaše poslední návštěva.

 

Návštěva hammamu se skládá z několika fází. Nejdříve je potřeba důkladně očistit tělo černým mýdlem, které je tvořeno několika druhy přírodních surovin. Toho se ujme pracovník hammamu, který si nasadí peelingovou rukavici, aplikuje černé mýdlo a očistí vás „až na druhou kůži,“ což prospěje především problematické pleti, protože budou odstraněny veškeré odumřelé buňky.

Poté následuje zábal buď z mořských řas, který je výborný na revmatismus a artrózu nebo zábal marockým jílem.

Celý hammam je zakončený masáží prováděnou olivovým či arganovým olejem, při které si nejen skvěle odpočinete, ale oleje zapůsobí hluboko pod kůží, která bude na dotek i na pohled svěží a jemná.

Pokud se v nejbližší době nechystáte do žádné orientální země, podívejte se na naši nabídku kosmetiky a doplňků určených pro hammam a udělejte si své soukromé lázně doma.

 

HAMMAM MÝDLA

 

Orientální lázně hammam nejsou jen o odpočinku, ale o celkové očistě mysli i těla. Během jednotlivých procedur jsou používány různé přípravky, které k takové očistě přispívají.

 

Černé mýdlo slouží k obroušení první vrstvy kůže, na které se vyskytují odumřelé kožní buňky. Ty bývají pomocí mýdla odstraněny, vaše pokožka je tak jemná a snižují se i kožní problémy. Ideální je použít černé mýdlo v kombinaci se speciální peelingovou rukavicí kessa a poté aplikovat arganový olej pro komplexní péči.

 

V naší nabídce najdete rozsáhlou nabídku hammam mýdel, která jsou vyrobená z různých přírodních surovin tak, aby pomáhala k léčbě různých onemocnění. Mýdlo z vlašských ořechů je nepřítelem celulitidy a vrásek, přírodní mýdlo z růže zase odstraňuje černé kruhy pod očima. Vyberte si z naší nabídky přírodních hammam mýdel a udělejte něco pro sebe i pro své zdraví.

 

HAMMAM DOPLŇKY

 

Při návštěvě lázní hammam si budete připadat jako v příbězích Tisíce a jedné noci. V hammamu lidé různě posedávají, zatímco se polévají teplou vodou ze speciálních misek a u toho probírají novinky posledních dní. I k těmto důvodům byl hammam založen – měl sloužit jako místo setkávání, proto se zde musíte cítit dobře po všech stránkách.

 

Co si takhle připravit lázně i doma? Nemáte-li saunu, postačí vana a hammam doplňky z naší nabídky. Rázem si budete připadat jako hýčkaná sultánova manželka.