4 položek celkem

Cena

100250
1100250

Značky

Určeno pro

Vyrobeno

Položek k zobrazení: 4
kessa
100 Kč / ks

Peelingová rukavice nazývaná také kessa se používá společně s černým mýdlem na očistu těla.

Kód: SMI1731
olive moi eucalypt
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje a eukalyptu.Obsah olivového oleje zabraňuje tvorbě pěny při jeho aplikaci.

Kód: MOI1009
mydlo granatove jablko
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje, granátového jablka a zázvoru.Exotické granátové jablko a zázvor dává tomuto mýdlu velmi originální...

Kód: MOI1004
olive moi yuzu
250 Kč / ks

Bio tekuté mýdlo ze 100% organického extra panenského olivového oleje, zeleného čaje a yuzu. Obsah olivového oleje zabraňuje tvorbě pěny při jeho aplikaci.

Kód: MOI1008

V orientálních zemích je oblíbená návštěva hammamu, jinak řečeno lázní. Jde však o naprosto odlišné lázně, než ty typické české, ale věřte nám, že jakmile je jednou navštívíte, maximálně si je zamilujete.

Jde o několikahodinový proces, při kterém očistíte jak své tělo, tak duši. Budete si připadat jako znovuzrození a jistě to nebude vaše poslední návštěva.

 

Návštěva hammamu se skládá z několika fází. Nejdříve je potřeba důkladně očistit tělo černým mýdlem, které je tvořeno několika druhy přírodních surovin. Toho se ujme pracovník hammamu, který si nasadí peelingovou rukavici, aplikuje černé mýdlo a očistí vás „až na druhou kůži,“ což prospěje především problematické pleti, protože budou odstraněny veškeré odumřelé buňky.

Poté následuje zábal buď z mořských řas, který je výborný na revmatismus a artrózu nebo zábal marockým jílem.

Celý hammam je zakončený masáží prováděnou olivovým či arganovým olejem, při které si nejen skvěle odpočinete, ale oleje zapůsobí hluboko pod kůží, která bude na dotek i na pohled svěží a jemná.

Pokud se v nejbližší době nechystáte do žádné orientální země, podívejte se na naši nabídku kosmetiky a doplňků určených pro hammam a udělejte si své soukromé lázně doma.

 

HAMMAM MÝDLA

 

Orientální lázně hammam nejsou jen o odpočinku, ale o celkové očistě mysli i těla. Během jednotlivých procedur jsou používány různé přípravky, které k takové očistě přispívají.

 

Černé mýdlo slouží k obroušení první vrstvy kůže, na které se vyskytují odumřelé kožní buňky. Ty bývají pomocí mýdla odstraněny, vaše pokožka je tak jemná a snižují se i kožní problémy. Ideální je použít černé mýdlo v kombinaci se speciální peelingovou rukavicí kessa a poté aplikovat arganový olej pro komplexní péči.

 

V naší nabídce najdete rozsáhlou nabídku hammam mýdel, která jsou vyrobená z různých přírodních surovin tak, aby pomáhala k léčbě různých onemocnění. Mýdlo z vlašských ořechů je nepřítelem celulitidy a vrásek, přírodní mýdlo z růže zase odstraňuje černé kruhy pod očima. Vyberte si z naší nabídky přírodních hammam mýdel a udělejte něco pro sebe i pro své zdraví.

 

HAMMAM DOPLŇKY

 

Při návštěvě lázní hammam si budete připadat jako v příbězích Tisíce a jedné noci. V hammamu lidé různě posedávají, zatímco se polévají teplou vodou ze speciálních misek a u toho probírají novinky posledních dní. I k těmto důvodům byl hammam založen – měl sloužit jako místo setkávání, proto se zde musíte cítit dobře po všech stránkách.

 

Co si takhle připravit lázně i doma? Nemáte-li saunu, postačí vana a hammam doplňky z naší nabídky. Rázem si budete připadat jako hýčkaná sultánova manželka.