Vážení zákazníci, chtěli bychom vás informovat, že z provozních důvodu bude naše prodejna dne 20.5.2023 zavřena. Děkujeme za pochopení

Vánoční balíčky Dermokil se slevou pro každého

Připravili jsme pro vás různé typy Vánočních balíčků kosmetiky Dermokil ze kterých si vybere opravdu každý.

 

Péče o pleťVánoční balíček Pleťová péče Dermokil


Pro péči o pleť jsme připravili několik druhů Vánočních balíčků. Nejprve bychom určitě zmínili balíček nejoblíbenějších produktů, a to jsou jak jinak než JÍLOVÉ MASKY.

 

 

Připravili jsme pro vás balíček "Péče o pleť" pro všechny typy pleti. Najdete zde Vánoční balíček pro normální pleť, Vánoční balíček pro mastnou pleť, ale také pro pleť problematickou. V balíčků najdete vždy 100% přírodní jíl ze kterého si můžete doma vyrobit jakoukoliv masku, ať už na pleť nebo na tělo, ale také vlasový jílový zábal. Druhým produktem v balíčku je Jílová maska Dermokil pro určitý typ pleti.

 


Vánoční balíček Čistící péče Dermokil

Dalším balíčkem pro péči o pleť je Vánoční balíček "Čistící péče", který obsahuje tři jílové čistící produkty - Jílové pleťové mléko, Jílový pleťový peeling a Jílové čistící pleťové tonikum pro normální nebo smíšenou pleť. 

 

Díky obsahu jílu se Vaše pokožka snadno zbaví všech nečistot a zároveň dodá pleti potřebné minerály a vitamíny.

 

Nakonec je tu pro ženy balíček "Anti-Age Péče o pleť", který obsahuje tři nejdůležitější a zároveň anti-age krémy - Jílový noční krém, Jílový denní krém a Jílový oční krém.

 

Noční krém Vaši pokožku během noci zregeneruje i vyživí. Denní krém Vaši pleť zpevní a rozzáří během dne. Oční krém je vysoce hydratační krém proti Vánoční balíček Anti-age Péče o pleť Dermokilvráskám, obsahuje olej, 
rostlinné extrakty a jíl. Pokožku vyživuje po celý den, zachovává její svěžest a vitalitu.

 


Péče o vlasy


I vlasům se musí věnovat dostatečná péče, proto i Dermokil pro vás připravil Vánoční balíčky s vlasovými produkty. V nabídce je Vánoční balíček pro péči o mastné vlasy a balíček pro péči o suché vlasy. V každém balíčku naleznete Jílový šampon s keratinem dle typu vlasu a Jílovou masku na vlasy.

 

Vánoční balíček Vlasová péče DermokilJílová maska na vlasy obsahuje dva druhy jílu (bílý jíl a bentonit), vitamínové komplexy a speciální bylinné výtažky jako je extrakt z šalvěje, extrakt z henny, extrakt z rozmarýnu, extrakt z tymiánu a extrakt z vlašských ořechů. Jílová maska Dermokil posiluje kořínky vlasů a vlasy tak získají plnější a zdravější vzhled. Jílová maska Dermokil pomáhá zabránit tvorbě lupů a stimuluje barevné pigmenty ve vlasech.

 

 

Péče o tělo

 

A nakonec tu máme Vánoční balíček pro "Péči o tělo". V balíčku jsou dva produkty pro tělovou péče a to - Jílový tělový peeling, který Vaše tělo zbaví odumřelých kožních buněk a celulitidy a Jílové tělové mléko, které Vaši pokožku dlouhodobě hydratuje a napomáhá k odstranění strií.

Vánoční balíček Tělová péče Dermokil

 

Tak který Vánoční balíček se zalíbíl Vám? Pokud Vás žádný z balíčků neoslovil, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vyrobíme Vánoční balíček přímo na míru.

 

Podívejte se i na naše další Vánoční balíčky kosmetiky z arganového a opunciového oleje na našem eshopu Dermokil.