Orientální arabské parfémy z Dubaje

Parfémy používá snad každá žena. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, podmanivého a exotického, proč nezkusit právě arabské parfémy. Vůni orientu nemusíte zažívat pouze na exotických dovolených. Můžete ji najít na dně své kabelky nebo na Vašem toaletním stolku. Jednoduše dostupnou, kdykoli si vzpomenete a navíc v elegantním flakonu, který si vezmete všude s sebou.

 

Orientální arabský parfém Musc BlancZ arabských parfémů si vybere každý

 

Orientální arabské parfémy nabízí obrovské množství variací. Umí dokonale kombinovat vůně, dbají na to, aby si každý našel tu svou a věřte, že nezůstane pouze u jedné. Představme si, alespoň krátce některé z nich.

 

Pokud milujete vůni manga a pižma, pak je přesně pro Vás určen arabský parfém s podmanivým názvem Black Mango. Je vyroben z kvalitních přírodních přísad. Jeho kvalitu oceníte především proto, že jeho vůni pocítíte intenzivně po dlouhé hodiny. Nemusíte se bát toho, že by rychle vyprchal. Vydrží Vám až nečekaně dlouho. Této vlastnosti využívají právě arabské parfémy především díky tmavé pryskyřici, která je specifická svým výrazným aroma. Tato pryskyřice je tzv. nositelem orientálních vůní, díky ní, budete vonět celý den.

 

Pokud dáváte přednost jemnější vůni květin a ostružin, která je spíše sladkokyselá, pak si zamilujete parfém Délice D'Arabie. Spojení jasmínu, růže, ovoce, ostružiny a mandarinky je velmi jemné a zároveň příjemně osvěžující. Je to intenzivní vůně, nepůsobí však vtíravým dojmem.

 

Parfém Dua El Janat Vás celou zahalí do malinovo-jahodové vůně, která působí jemně a romanticky. Parfém navíc obsahuje nejen již zmíněné vůně maliny a jahody, ale decentně ho doplňuje také vůně broskve, růže a jasmínu.

 

Jestli milujete čokoládu, pak zejména Vy dokážete ocenit orientální arabský parfém Musc Chocolate Blanc. Jeho vůně je jak jinak, než čokoládová, navíc obohacená o vůni vanilky a pižma.

 

Flower Of Dubai oproti tomu přináší svěží a velmi mladistvou citrusovou vůni. Dýchnou na Vás citrusy, pomeranče ve spojení s jasmínem a naprosto unikátní vůní ylang-ylangu. Tato kombinace působí svěže a podmanivě zároveň.

 

Orientální arabský parfém Dua El JanatDalším fascinujícím parfémem, který arabský svět nabízí, je parfém Fruits D'Orient. Je nositelem velmi sladké vůně s nádechem exotického ovoce. Nepůsobí ale těžkým dojmem, je to velmi příjemná ovocná vůně. Najdete v ní brusinky, jahody, maliny a vůni pižma.

 

S arabským parfémem vystoupíte z davu

 

Arabské parfémy zkrátka umí, a to velmi rafinovaně propojovat vůně. Ať už se jedná o pižmo, exotické ovoce, citrusové plody, podmanivý a smyslný jasmín a mnoho dalších přísad. Všechny tyto parfémy jsou kvalitní, vůně je dlouhotrvající. Nejen, že jsou luxusní, co se týká jejich obsahu, jsou také v exkluzivních lahvičkách, které již svým vzhledem dávají najevo, že obsah stojí za to. Orientální parfémy zkrátka nepodceňují ani obsah ani obal. Za svůj cíl si stanovily to, aby se jejich majitel cítil luxusně vždy a všude. Proto je balení přizpůsobeno k tomu, aby se parfém vešel i do malé kabelky. Úžasné je, že neobsahují alkohol, pokud jste tedy na tuto složku citliví, s těmito parfémy nemusíte mít starost, že by alkohol podráždil Vaši pokožku.