Záruka kvality zboží a služeb

ZÁRUKA KVALITY PRODUKTŮ

U nás naleznete produkty přímo od výrobců. Kosmetiku z arganového a opunciového oleje pro vás ručně vyrábí marocké berberské ženy. Syrská kosmetika Aleppo zase pochází od syrských výrobců a dermatologická kosmetika Dermokil je vyráběna z anatolského jílu v Turecku. Veškeré produkty jsou tak baleny přímo v dané zemi. U nás máte tedy záruku, že s kosmetikou není již nijak manipulováno (není ředěna, míchána a podobně).

 

NONSTOP LINKA

Nemáte během dne čas si ani zatelefonovat, natož dělat objednávku? Nevadí! Zavolejte nám klidně i v 11 hodin večer, o víkendu či státním svátku. Pracujeme nepřetržitě! Objednávku s Vámi vyřídíme i po telefonu.

telefon: +420 721 743 501

 

ONLINE CHAT

Můžete se s námi také spojit přes online chat, který naleznete na našem webu v pravém dolním rohu. Online jsme skoro pořád, ale může se cokoliv stát, třeba výpadek internetu. V tomto případě nám zanechte vzkaz a my se Vám co nejdřív ozveme. Nezapomeňte uvést vaši emailovou adresu nebo telefon.

 

VSTŘÍCNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Končíte v práci až v pozdních večerních hodinách? Nevadí! Vyzvedněte si zboží klidně v 7 ráno, po 21. hodině, o víkendu či státním svátku. Dejte nám dopředu vědět a žádná hodina pro nás není problém.
 

Roháčova 1666/94, 130 00 Žižkov, Praha 3, Česká republika

Roháčova 94 Žižkov Praha

 

100% ZÁKAZNÍKŮ NÁS DOPORUČUJE NA HEURECE

Hodnocení kvality obchodu Smilargan.cz / Krásy Orientu od reálných zákazníků prostřednictvím nezávislého nákupního rádce Heureka.cz OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY Náš eshop získal díky kladným hodnocením našich zákazníků certifikát „OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY“. Za všechna hodnocení tímto všem děkujeme.
 

 

 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Smilargan