O nás

ZAČALO TO ARGANOVÝM OLEJEM

 

Náš internetový obchod jsme založili roku 2012 pod značkou Smilargan a zafinancovali z osobních zdrojů, proto jdeme dopředu po malých krůčcích a náš sortiment rozšiřujeme postupně. Díky našim úzkým kontaktům na marocké výrobce můžeme nabídnout nejkvalitnější produkty přímo od komunity berberských žen.

 

Veškeré kosmetické produkty Smilargan pochází výhradně z Maroka, které je jedinou zemí odkud pravý arganový olej pochází. Pro velkou spokojenost zákazníků ve Francii jsme se rozhodli zaměřit také na trh v České Republice a postupně proniknout na trh dalších zemí střední a východní Evropy. Oleje Smilargan mají certifikát ECOCERT a SZÚ a plní mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

 

Kromě 100% arganového oleje nabízíme opunciový olej a kosmetiku z arganového i opunciového oleje a další přírodní kosmetiku z Maroka.

 

PŘIDALI JSME SÝRII A TURECKO

 

V roce 2014 jsme náš sortiment rozšířili o mýdlo Aleppo ze Sýrie a jílovou kosmetiku Dermokil, kterou pro vás dovážíme z turecké Anatolie.

 

Dále jsme se rozhodli zaměřit i orientální dekorace a orientální bižuterii, kterou dovážíme jak z Maroka, tak z Turecka. Patří sem například mozaikové lampičky, kožené taburety nebo ručně pletené africké košíky.

 

ORIENT DORAZIL I DO KUCHYNĚ

 

Pokud chcete ochutnat pravý Orient, inspirujte se v naši potravinové sekci, kde naleznete vše od sladkostí přes koření, nápoje, sušené plody až po trvanlivé potraviny.

 

 

Pokud na našem eshopu nenaleznete to, co hledáte, napište nám a my uděláme co je v našich silách. Na přání jsme již dovezli orientální lampy, lucerny, kosmetiku, vodní dýmky a mnoho dalšího.

 

Věříme, že se vám bude na našem eshopu líbit a zrovna tak budete spokojeni s naším servisem i produkty.

 

Bc. Lucie Vrkotová

Jednatelka a ředitelka společnosti