Káva

Zapomeňte na obyčejnou kávu! Představujeme vám tureckou kávu, která vás okouzlí svou jedinečnou chutí a bohatým aroma. Tato exotická káva je připravena tradiční metodou v džezvě, což zaručuje nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky. Připravte se na kulinářskou cestu do srdce Orientu!

Turecká káva je známá svým silným aroma které je doplněno jemnými tóny koření a ořechů. Díky speciálnímu způsobu přípravy (káva by měla třikrát projít varem) se do šálku dostane i jemný usazený prášek, který dodává kávě její charakteristickou konzistenci a intenzivní chuť. Navíc, džezva, tradiční nádoba na přípravu turecké kávy, je nejen praktickým nástrojem, ale také stylovým doplňkem pro vaši kuchyň.

Představte si, jak si každé ráno nebo po delší pauze dopřejete šálek této lahodné turecké kávy. Užijte si chvíli klidu a relaxace, zatímco se necháte unášet vůní a chutí Orientu. Turecká káva je skvělým způsobem, jak oživit vaši každodenní rutinu a přidat trochu exotiky do vašeho života.

A navíc, věděli jste, že turecké ženy si z kávové sedliny nechávají věštit budoucnost? Objednejte si tureckou kávu ještě dnes a zkuste to také :) 

Nejprodávanější

mehmet efendi 250g
 
170 Kč
mehmet
 
10 Kč
mehmet efendi 100g
 
70 Kč
kafe kardam 2
 
290 Kč
kafe kardam 1
 
160 Kč
3 položek celkem

Cena

10170
110170

Značky

Vyrobeno

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
mehmet
10 Kč / ks

Tradiční turecká káva jedinečné chutí a orientální vůně značky Mehmet Efendi přímo z Istanbulu. Mini balení 6 g je zhruba na jednu kávu, jedná se tedy jen o mini zkouškové balení.

Kód: EFE1005
mehmet efendi 100g
Oblíbené u zákazníků
70 Kč / ks

Tradiční turecká káva jedinečné chutí a orientální vůně značky Mehmet Efendi přímo z Istanbulu.

Kód: EFE1001
mehmet efendi 250g
Tip Oblíbené u zákazníků
170 Kč / ks

Tradiční turecká káva jedinečné chutí a orientální vůně od značky Mehmet Efendi přímo z Turecka.

Kód: EFE1002