Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 22.-30.7.2021 nebudeme z důvodu dovolené vyřizovat objednávky. Veškeré objednávky učiněné v tomto období budou odeslány 2.8.2021. Děkujeme za pochopení

Doprava a platba

Nabízíme Vám několik způsobů dopravy a platby. Níže si můžete vybrat ty, které Vám nejvíce vyhovují.

 

Doprava

  • Zásilkovna

Nabízíme také možnost osobního odběru na pobočkách výdejní sítě Zásilkovna.cz. Své zboží si můžete vyzvednout na 570 místech v České Republice a na 97 místech na Slovensku, a to i o víkendu bez dlouhého čekání. Tato služba je zpoplatněna částkou 69 Kč v rámci České republiky a 3 eura v rámci Slovenska.

  • Balíkovna

Nabízíme také možnost osobního odběru na pobočkách České pošty - Ballíkovna. Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji! Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Na poštu přijdete s kódem pro vyzvednutí, který vám zašleme v SMS nebo e-mailu. Na vyvolávacím systému stisknete „zrychlený výdej balíku“ a zadáte kód. Dobírku můžete zaplatit platební kartou nebo hotově.  Tato služba je zpoplatněna částkou 55 Kč v rámci České republiky.

 

  • DPD Private Doručení na adresu v České republice a na Slovensko

Nabízíme Vám možnost doručení zboží přímo na Vaši adresu po celé České republice. Cena této služby se pohybuje 109 Kč a na Slovensko 5 eur.

 

  • Doprava zdarma při nákupu nad 2. 000,- Kč

Při nákupu nad 2. 000 Kč máte od nás dopravu po České republice zdarma.

 

Platební možnosti

 

  • Bankovní převod

Zvolíte-li bankovní převod, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol vždy uveďte číslo Vaší objednávky. Po připsání platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení o platbě, bude zboží ihned odesláno. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do 3 pracovních dní, budeme nuceni objednávku stornovat.

Číslo účtu: 2000744623

Kód banky: 2010

IBAN: CZ6320100000002000744623

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Banka: FIO

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

 

  • Platební kartou předem (online přes internet)

Pokud si vyberete platbu kartou, Vaše platba bude připsána okamžitě a zásilka expedována ihned. Při jejím převzetí již nic neplatíte. Platbu kartou můžete provést platební kartou MasterCard, Visa, Visa Electron a Maestro. PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

 

  • Dobírka (Zásilkovna - výdejní místa) – ČR

V případě, že si Vaší objednávku chcete vyzvednout v síti výdejních míst Zásilkovna.cz nebo prostřednictvím služby Balíkovna na České poště, bude částka za objednávku inkasována v hotovosti či kartou při převzetí zásilky přímo na pobočce. Dobírka prostřednictvím sítě Zásilkovna.cz / Balíkovna je zpoplatněna částkou 20 Kč za dobírku.

 

  • Dobírka (DPD Doručení na adresu) – ČR

V případě, že zvolíte zaslání zboží na dobírku přímo na Vaši adresu, bude částka za objednávku inkasována v hotovosti či kartou přímo kurýrovi. Tato služba je zpoplatněna částkou 109 Kč za zásilku + 40 Kč za dobírku, tedy 149 Kč v případě, že budete platít přímo kurýrovi.

 

  • Dobírka – Slovensko a ostatní země

Dobírka do zahraničí není bohužel možná. Zboží můžete zaplatit platební kartou předem (online přes internet) nebo bankovním převodem.