Mýdla Aleppo

Nejprodávanější

Mýdlo Aleppo 20% - Saryane 200g
 
149 Kč / ks
Mýdlo Aleppo 35% - Saryane 200g
 
169 Kč / ks
Mýdlo Aleppo 12% - Saryane 200g
 
149 Kč / ks
Aleppo - sprchový gel - Saryane 250ml
 
189 Kč / ks
4 položek celkem
Mýdlo Aleppo 12% - Saryane 200g
149 Kč / ks

Mýdlo Aleppo s 12% obsahem vavřínového oleje je přírodní mýdlo, které pochází z města Aleppo v Sýrii. Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě.

Kód: SAR1001
Mýdlo Aleppo 20% - Saryane 200g
149 Kč / ks

Mýdlo Aleppo s 20% obsahem vavřínového oleje je přírodní mýdlo, které se vyrábí v syrském městě Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě.

Kód: SAR1002
Mýdlo Aleppo 35% - Saryane 200g
169 Kč / ks

Mýdlo Aleppo s 35% obsahem vavřínového oleje je přírodní mýdlo, které se vyrábí v Sýrii ve městě Aleppo a je považováno za nejstarší mýdlo na světě.

Kód: SAR1003
Aleppo - sprchový gel - Saryane 250ml
189 Kč / ks

Sprchový gel Aleppo vyrobený z vavřínového a olivového oleje se vyrábí v Sýrii ve městě Aleppo.

Kód: SAR1006

Již více jak čtyři tisíce let lidé po celém světě užívají syrské mýdlo Aleppo. Již po několik generací se toto nejstarší mýdlo na světě vyrábí podle původních receptur pouze z přírodních materiálů. Na našem e-shopu vám nabízíme mýdlo Aleppo, které obsahuje 55 % vavřínového oleje, což je podstatně více, než nabízejí jiní prodejci. Vavřín je známý svými regeneračními a čistícími účinky, skvěle si dokáže poradit s problematickou pletí, tvorbou lupů či k léčbě kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzémy či seboroická dermatitida. Kromě toho je součástí mýdla Aleppa i olej olivový, jehož účinky jsou již proslulé. Jejich propojení tak tvoří neuvěřitelný zážitek v péči o pleť a ještě lepší výsledky.

 

Zajímavá je i samotná výroba syrského mýdla Aleppa. Směs olivového oleje, vody a sody je uchovávána v podzemních nádržích a tři dny je vyhřívána vysokými teplotami. Nakonec se přidá vavřínový olej a pasta je rozprostřena po podlaze. Když mýdlo chladne, chodí po něm pracovníci s deskami upevněnými na nohách, aby dosáhlo rovnoměrné tloušťky. Mýdlo se poté nakrájí, orazítkuje logem výrobce a po dobu 9 měsíců se nechá ve sklepě uzrát. Potom je připraveno na cestu k vám.