Marocký tajine Badr - hliněný

Marocký hliněný hrnec tažín, který se používá pro vaření tradičního marockého jídla stejného názvu.

1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH 1 199 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
02.12.2020
Skladem

Marocký hliněný hrnec tažín, který se používá pro vaření tradičního marockého jídla stejného názvu. Tažín má typickou špicatou poklici a je vhodný na pomalé dušení a vaření, díky kterému získá jídlo skvělou chuť.

Každý tažín je originál, a i když se snažíme o co nejvěrohodnější fotografie, s případnými odchylkami v barvě či drobnými nepravidelnostmi ve zpracování je třeba počítat. Za to však dostanete 100% originál, který byl vyroben jen pro vás a neprošel žádnou pásovou výrobou.

Délka x výška x šířka: 30 x 23 x 30 cm

Objem: 2 l - pro 2-4 osoby

Dolní část tažínu doporučujeme před použitím namočit na několik hodin do vlažné vody, poté ho nechte zhruba na 3 dny vysušit a následně promažte olejem a dejte vyschnout do trouby. Tažín můžete používat klasicky na sporáku, nicméně my doporučujeme vařit jídla v troubě, a to při 165 stupních po dobu 4 hodin. Jídlo je poté mnohem lepší.

Kód Kód: MAR1286
Jméno značky: Smilargan
Kategorie: Tažíny
Hmotnost: 3 kg
Materiál: Neglazovaná terakota
? Vyrobeno: Maroko
Materiál: Neglazovaná terakota
Rozměry: 30 x 23 x 30cm
Barva: Hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Smilargan je česká firma s výrobním místěm v marockém Agadiru. V sortimentu značky Smilargan naleznete nejen kosmetiku z arganového a opunciového oleje, ale také orientální bytové dekorace a doplňky.