Kožený batoh Amelia - hnědý
Kód: SMI1437Související produkty

Nádherná kožená kabelka v boho stylu a elegantní hnědé barvě. Kabelka je ručně vyrobená přímo Berbery a její originalitou rozhodně zaujmete.

Nádherná kožená kabelka v boho stylu a tmavě hnědé barvě. Kabelka je ručně vyrobená přímo Berbery a její originalitou rozhodně zaujmete.

Kožené žabky s barevnými pompony budou originálním doplňkem nadcházejícího léta, kterými rozhodně vzbudíte pozornost.

Krásné sandálky s třásněmi a kamínky ve fialové barvě budou nepřehlédnutelným doplňkem nadcházejícího léta.

Červené arabské boty se stříbrným designem pro nadcházející jaro/léto.

Kožené žabky s barevnými pompony a třásněmi z Maroka jsou hitem letních dní a rozhodně s nimi vzbudíte pozornost.

Nadčasově a originální kožené gladiátorky s barevnými pompony budou neobyčejným doplňkem letní sezóny.

Arabské boty v indigově modré barvě se stříbrným designem pro nadcházející jaro/léto.

Luxusní arabské boty známé také pod názvem babouche z černé broušené kůže se stříbrným zdobením.
Detailní popis produktu
Nádherný kožený batoh v boho stylu v hnědé barvě. Batoh je ručně vyrobený přímo Berbery a jeho originalitou rozhodně zaujmete.
Tyto batohy jsou známé jako "rug bagpack" neboli kobercové batohy protože se vyrábí z kůže a části koberců.
Batoh má uprostřed jednu hlavní kapsu a po stranách další dvě. Batoh má zavírání na přezku a dá se utáhnout.
Batoh je vyroben ručně a i když se snažíme o co nejvěrohodnější fotografie, s případnými odchylkami v barvě či drobnými nepravidelnostmi ve zpracování je třeba počítat. Za to však dostanete 100% originál, který byl vyroben jen pro vás a neprošel žádnou pásovou výrobou.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Kabelky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Materiál: | Kůže, kobercová látka |
Rozměry: | 42 x 32cm |
Barva: | Hnědá |

Nádherná kožená kabelka v boho stylu a elegantní hnědé barvě. Kabelka je ručně vyrobená přímo Berbery a její originalitou rozhodně zaujmete.

Nádherná kožená kabelka v boho stylu a tmavě hnědé barvě. Kabelka je ručně vyrobená přímo Berbery a její originalitou rozhodně zaujmete.

Kožená ručně zpracovaná ledvinka Rania v královské modré barvě s ornamentem v podobě přírodního kamene od marockého výrobce.

Černá sportovní kabelka s emotikony a nápisem Love je originální a moderní doplněk ke sportovnímu outfitu.

Krásná ručně zpracovaná kožená kabelka Jade v tmavší růžové barvě přímo od marockého výrobce.

Luxusní ručně a kvalitně zpracovaná kabelka Tahira v krásné tyrkysové barvě přímo od marockého výrobce.

Kožená ručně vyrobená vintage kabelka přes rameno ve stylu vintage v odstínu tmavě fialové.

Letní kabelka ve světle růžové barvě s barevnými pompony ruční výroby přímo od marockého výrobce.

Kožená ručně zpracovaná ledvinka Khalifa v nádherné oranžové barvě s ornamentem v podobě přírodního kamene od marockého výrobce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.